Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Агенти змін презентували візію нової набережної Подолу
Название (сокращённое отображение): 
Агенти змін представили візію нової набережної, яка є частиною концепції «Коло Подолу». Згідно з баченням команди, набережна має стати доступною, чистою та активною

 Команда дослідників міського простору Агенти змін представила бачення нової набережної, яка є частиною концепції «Коло Подолу». Згідно з нею, АЗ збираються поєднати «головні цінності» Подолу: гори та воду.

Як йдеться на сайті Агентів змін, команда збирається створити набережну, яка стане «центром тяжіння» району та міста. А нова набережна, зокрема, стане доступним, чистим та активним місцем.
На думку команди, нині набережна відрізана від основного Подолу Набережно-Хрещатицьким шосе. «Щоб дістатись набережної, доводиться спускатись в неосвітлені та незручні підземні пішохідні переходи», – пише команда.
Нова набережна, за планом АЗ, матиме вільний прохід місцевістю без парканів та огорож, а також спуск до води з пандусом, розрахованим на інклюзивні потреби.
Чиста нова набережна, за задумом команди, стане зручною для відвідування у будь-яку пору року і матиме рекреаційні зони, озеленення та чисту воду.
«Річка, яка є однією з цінностей Подолу, забруднена, і купатись в ній небезпечно. Ливневі стоки без очищення стікають у воду з колекторів та незакритого периметру набережної», – підкреслюють у візії АЗ.
Насамкінець, нова набережна «Кола Подолу» передбачає організацію активностей, цікавих усім містянам.
«Набережна повинна наповнитись не лише лавками, але й, наприклад, активностями для дітей, підлітків, спортсменів, яхтсменів, рибалок, офісних працівників, туристів», – повідомляють у команді. На думку АЗ, наразі набережна цікава лише окремим групам містян.
Після представлення візії набережної необхідно розробити її концепцію і лише після цього – втілювати. Як повідомили «Хмарочосу» в АЗ, команда працює над пошуком можливостей для другого кроку.
Агенти змін наголошують, що до втілення концепції нової набережної залучатимуть усі зацікавлені сторони.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9