Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Павло Юров
Название (сокращённое отображение): 
Режисер, актор та драматург Павло Юров занурюватиме у своє середовище 21 лютого в IZONE. У форматі artist talk Павло коротко розповість про свій шлях до театрального мистецтва, знакові для нього проекти, теми та методології

21 лютого у своє середовище занурюватиме режисер, актор та драматург Павло Юров. Під час його арт-середи відбуватиметься декілька подій: читання п'єси “Діди воювали” та інтерактивний перформанс-дослідження “Спиш? / Не спиш?” на тему влади й примусу, у якому зможуть взяти участь усі бажаючі. Контекст перформансу апелює до не вирішеності конфлікту на сході України, й мігрує з фізичного виміру в психологічний та поведінковий. Крім того, у форматі artist talk Павло коротко розповість про свій шлях до театрального мистецтва, знакові для нього проекти, теми та методології.

У події братимуть участь Анатолій Маремпольский, Євген Черников, В’ячеслав Дудко, Євгеній Якшин.

В окремому просторі можна буде переглянути відеозапис читання п’єси “Басейн (без води)” британського драматурга Марка Равенхілла, яку перекладав Павло. Читання відбулось у PinchukArtCenter за участі актора Віталія Лінецького взимку 2012 року.

Павло Юров грав у театрі ДАХ, навчався у Національному університеті ім. Карпенка-Карого, працював у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра та в Майстерні театрального мистецтва Сузір'я. Лауреат премії Київська пектораль - за кращий режисерський дебют 2011 року, вистава “Депо Північне” за п’єсою В. Сігарєва. Засновник проекту "ДрамПортал. Читки-перформанси сучасної драматургії".

Початок о 20.00. Вхід вільний.

Арт-Середа - проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9