Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Дикий театр покаже "Кицюню". Вистава має обмеження для перегляду
Название (сокращённое отображение): 
Дикий театр покаже виставу «Кицюня» 15 і 16 лютого на «Сцені 6». Спектакль створений за п’єсою «Лейтенант з острова Інішмор» відомого драматурга, сценариста і режисера Мартіна Макдони

15 і 16 лютого на «Сцені 6» пройдуть перші покази вистави «Кицюня» від «Дикого театру» за підтримки Британської Ради в Україні.

Вистава створена за п’єсою «Лейтенант з острова Інішмор» відомого драматурга, сценариста і режисера Мартіна Макдони («Залягти на дно в Брюгге», «Сім психопатів», «Три білборди на межі Еббінга, Міссурі») - і це перша постановка п’єси в Україні.

«Дикий театр» став фіналістом театрального конкурсу Taking the Stage 2017 Британської Ради в Україні й отримав можливість реалізувати п’єсу Макдони на сцені.

Та побачити виставу зможуть не всі. Театр попереджає: вона не рекомендована до перегляду людям з хиткою психікою, глибоко вагітним жінкам і любителям котиків.

А також містить сцени насилля, жорстокості і обсценну лексику.

Керує постановкою Максим Голенко, що сьогодні є одним з найбільш іменитих режисерів України («Афродизіак», «Вій 2.0.» і «Віталік»).

Події, що відбуваються на ірландському острові Інішмор, переносяться в Ірландщину, а герої починають торгувати бурштином і критикувати українські реалії.

Вистава йде у живому музичному супроводі  від гурту  "Red Alice".

Та все ж в центрі уваги Патрик – жорстокий і безжалісний вбивця, що тримає у страху всю країну. Він не знає ні пощади, ні сентиментів.

Він мчиться як ураган, змітаючи все і всіх на своєму шляху. І є лиш одна істота у цілому світі, до якої Патрик має справжні почуття.

Але з нею стається біда, і під приціл месника-м’ясника потрапляє цілий острів.

У виставі задіяні актори з 10 театрів Києва: Заєць Володимир (Театр на Печерську), Цвелікова Лілія ("Золоті Ворота"), Кузіна Ганна (актриса театру і кіно),

Ярема Олександр (ТЮГ / "Золоті Ворота"), Халаімов Роман (Театр на Подолі), Вівчарюк Дмитро (Театр Оперети), Шацький Денис (актор театру і кіно),

Доричевський Олексій ("Дикий Театр"), Кукуюк Михайло (Театр на лівому березі Дніпра), Кравчук Володимир ("Дикий Театр"), Кронглевський Андрій ("Дикий Театр"),

Соловйов Дмитро (Театр "Колесо"), Гладкий Володимир (актор театру і кіно), Соколов Олександр ("Малий Театр").

Творча група:

автор Мартін Макдона, переклад Ілля Пелюк, режисер  Максим Голенко, художник Марія Хомякова, композитор Дмитро Данов,

асистент режисера Любов Скірко, продюсер  Ярослава Кравченко.

 

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9