Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Фокусна тема Форуму видавців у Львові: Ринок Свободи
Название (сокращённое отображение): 
Фокусною темою 25-го Форуму видавців у Львові та 13-го Львівського міжнародного літературного фестивалю є «Ринок Свободи». Мова буде йти про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем

Фокусна тема 25-го Форуму видавців у Львові та 13-го Львівського міжнародного літературного фестивалю – «Ринок Свободи».

За одним з визначень, свобода — це відсутність перешкод для поведінки, якої бажає особа. Тому питання свободи особистості, компанії, країни — це ті речі, які визначаються і декларуються самостійно кожним суб’єктом, який прагне до свободи.

Організатори про концепцію

«Життя в суспільстві змушує нас вступати в взаємодію з іншими людьми (або групами людей). І для мирного та продуктивного існування ми повинні розуміти бажання і потреби, виявляти емпатію до цих людей. Ця взаємодія і створює ринок потреб в свободі. Але трансформація наших особистих потреб в свободі, відповідно до пропозиції ринку, уніфікує їх, що автоматично може ставати обмеженням.

В межах фокусної теми ми хочемо поговорити про те, як кожен з нас “торгує” своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями Свободи, які активно використовуються у пропаганді.

Вибір цьогорічної теми “Форуму видавців” не є випадковим, бо впродовж 25 років ми збирали різних людей, що мали різні думки, перемоги та проблеми. Ми надавали майданчик для взаємодії і створили ще одне місце, де люди переглядали свої бажання.

Ми не можемо стверджувати, що це були позитивні чи негативні зміни, але хочемо акцентувати увагу наших відвідувачів та учасників на тому, що зміни відбувалися і відбуваються, а ринок функціонує».

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9