Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Книга «Міста для людей» Йена Ґeла вийде українською
Название (сокращённое отображение): 
Українською вийде бестселер світової урбаністики «Міста для людей» Йена Ґeла. Книга видана 32 мовами та є основоположною класикою для тих, хто пов’язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі

СANactions у співпраці з Видавництвом Основи здійснює видання бестселеру світової урбаністики «Міста для людей» Йена Ґeла в українському перекладі.

Книга видана 32 мовами та є основоположною класикою для тих, хто пов’язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі. Йен Ґeл — визнаний експерт з питань якості міського середовища з великим досвідом проектування громадських просторів. Він глибоко розуміє міські проблеми і пропонує підходи до їх вирішення.

Презентація книги відбудеться на CANactions International Architecture Festival 2018 21 квітня в Києві. Йен Ґeл вперше відвідає Україну, щоб представити «Міста для людей» українській аудиторії. 

За словами ініціаторів проекту: «Поява якісної літератури в сфері архітектури та урбаністики в Україні — наша давня мрія. Частину коштів вже знайдено, робота над виданням почата. «Міста для людей» українською є нашим першим досвідом книговидання та знайомства української аудиторії з літературним надбанням світу. В нас є великі плани щодо розвитку такого нового та довгоочікуваного для нас напрямку діяльності, тому для нас дуже важлива ваша підтримка».

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9