Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Проект "Metropolis. Минулі утопії майбутнього" у Львові
Название (сокращённое отображение): 
Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів та Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея представляють 23 жовтня відкриття проекту "Metropolis. Минулі утопії майбутнього"

Відкриття проекту "Metropolis. Минулі утопії майбутнього" відбудеться 23 жовтня о 18:00 у Пороховій вежі за адресою: Львів, вул. Підвальна, 4.

Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів та Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея представляють:

У новоствореному Центрі «Порохова вежа» відбудеться Львівська репрезентація проекту «Metropolis. Минулі утопії майбутнього», куратором якої є Павло Гудімов. Основна тема виставки — погляди візіонерів минулого на майбутнє. Окремим розділом її експозиції є проекти, присвячені повоєнній реконструкції Хрещатика і Києва, що представлені у діалозі з гравюрами Джованні Батіста Піранезі. Виставка вже відбувалася в Києві як спецпроект «Книжкового арсеналу» 2018, де зібрала широке коло зацікавлених, і тепер має на меті донести свої ідеї до львівського глядача. Роботи, що експонуються в межах проекту, втілюють погляди митців у сферах архітектури, винаходів, кіно та ілюстрації.

Проект здійснено за підтримки Українського культурного фонду.

 

 

 

 

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9