Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Суспільна угода 2017: Народне голосування за проекти фіналістів
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ оголошує народне голосування за проект тимчасової мистецької інтервенції на місці колишнього пам’ятника Леніну в Києві. До фіналу вийшло 4 проекти, проголосувати за які може кожен охочий

У рамках проекту Суспільна угода 2017 фонд ІЗОЛЯЦІЯ оголошує народне голосування за проект тимчасової мистецької інтервенції на місці колишнього пам’ятника Леніну в Києві. До фіналу вийшло 4 проекти, проголосувати за які може кожен охочий. Голосування відкрите з 3 по 9 квітня 2017.

Проекти фіналістів:

Afterall De Pedestal (Італія)
Проект складається з дерев’яної конструкції на кшталт клітки, що повторює форму порожнього постаменту в масштабі 1:2. Інсталяція має розміщуватися горизонтально позаду постаменту, підкреслюючи його безпомічність. Що було наповненим, стає порожнім, чоловіче домінування перетворюється на жіноче прийняття. Постамент – це символ сили, впевненості, віри – саме ці поняття мають стати предметом дискусії, що розгортається навколо моделювання нової колективної ідентичності.

Мілєна Вучковіч Мені потрібен герой (Сербія)
На порожньому постаменті пропонується встановити потужний прожектор. Він має бути увімкнений цілий день, але найбільш помітним, звичайно, ставатиме лише вночі. Прожектор обертається та висвітлює об’єкти навколо – будинки, дерева, машини – відбувається пошук нового героя. Таким чином підкреслюється відсутність простих та чітких рішень і необхідність бачити речі в іншому світлі.

Іса Каррільйо Ритуал природи (Мексика)
Проект складається з двох частин. З одного боку – покрити горщиками з розмарином порожній постамент. З другого боку, це практика медитації, відома на санскриті як shamata, в якій увагу буде зосереджено на диханні.
Розмаринова колона буде функціонувати як антидепресант, цілитель ударів і ран, стимулятор циркуляції і концентрації пам'яті, іншими словами, вона виконуватиме терапевтичну функцію. Друга частина проекту буде складатися з відкритих для громадськості регулярних медитацій. Практика буде проводитися протягом 45 хвилин кілька разів на тиждень. Наприкінці проекту рослини будуть віддані перехожим, які захочуть прийняти їх.

Микита Шалений Героїв не існує (Україна)
Встановити два ряди книжкових полиць з невеличкими дошками з обох боків постаменту, як у бібліотеці.Перед кожним рядом розташувати кошики з крейдою та вугіллям відповідно. Кожному бажаючому пропонується намалювати або записати на дошці те, що він/вона хотіли би забути за допомогою крейди або навпаки, що важливо пам’ятати за допомогою вугілля. Дошки з записами збиратимуться на поличках як своєрідний архів думок та бажань мешканців міста.

Конкурс на проект мистецької інтервенції на місці пам’ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка Суспільна угода 2017 тривав з 23 лютого по 25 березня 2017 року. У результаті було отримано 37 заявок з 18 країн світу, з яких міжнародне журі відібрало чотири фіналісти. Проект-переможець народного голосування буде показано в Києві з 3 по 17 травня 2017.

 

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9