Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Творчий вечір Світлани Короненко
Название (сокращённое отображение): 
Національний музей літератури України запрошує завтра, 15 лютого, на творчий вечір поетеси Світлани Короненко з презентацією книжок «Вірші з осені» та «Зі старого манускрипту»

Завтра, 15 лютого, о 17:00 год. Національний музей літератури України спільно з видавництвом «Ярославів Вал» запрошують на творчий вечір поетеси Світлани Короненко з презентацією книжок «Вірші з осені» та «Зі старого манускрипту».

Це зливок роздумів над смислом і вартістю буття, в якому бринять ноти нефарисейської любові до світу і коханого, тут звучить голос душі, котра намагається знайти слова й інтонацію – не ходульні, не пафосні, а природні, як вода і повітря, – говорить про поезію Світлани Короненко Валерій Гужва.

Ведуча – Наталія Сумська (народна артистка України).

До участі запрошені:

Письменники: Дмитро Павличко, Василь Герасим’юк, Григорій Гусейнов, Валерій Гужва, Любов Голота, Михайло Сидоржевський, Олена О’лір, Сергій Грабар.

Меценат видання: Володимир Загорій (голова наглядової ради фармацевтичної фірми «Дарниця»).

Музиканти: Світлана Мирвода (народна артистка України), Євгенія Костенко (заслужена артистка України), композитор і виконавець Карлен Мкртчан, композитор Леонід Нечипорук, барди Наталя Бучель і Нелля Франчук.

Актриса: Галина Стефанова.

Адреса: вул. Хмельницького, 11 (метро «Театральна»).

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9