Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Чехії створять каталог місць української пам'яті
Название (сокращённое отображение): 
У 2018 році було впорядковано 11 поховань видатних українських діячів у Празі, 3 поховання - у Подєбрадах та 2 пам'ятники у Ліберці і Пршібрамі

 Наступного року у Чехії створять електронний каталогу місць української пам'яті.

Цьогоріч посольство України на території сусідньої країни організувало поїздку місцями української пам'яті з нагоди відзначення Дня захисника України, повідомили у дипвідомстві.
"Минулого року ми започаткували цю непросту роботу і відновили дуже багато могил. Цього року робота продовжилася. Загалом у 2018 році було впорядковано 11 поховань видатних українських діячів у Празі, 3 поховання - у Подєбрадах та 2 пам'ятники у Ліберці і Пршібрамі", – написав у Facebook посол Євген Перебийніс.
У місті Ліберець відновили пам'ятник воїнам Української Народної Республіки, створений за проектом художника Василя Касіяна, у місті Пршібрам – пам'ятник скульптора Михайла Бринського на могилі його друга та бойового товариша Миколи Шемердяка.
У Празі адоптовано та впорядковано могили фізика Івана Пулюя та хіміка Івана Горбачевського, поета Максима Славінського та першого голову дипломатичної місії УНР у Великій Британії Миколи Стаховського, політичного діяча Володимира Леонтовича, геодезиста Леоніда Грабини, економіста Сергія Бородаєвського, хіміка Миколи Вікула, підполковника Армії УНР Миколи Тобілевича та сотника Української Галицької Армії Ярослава Індишевського.
"Наступного року плануємо продовжити цю роботу, а також розпочати роботу над створенням електронного каталогу місць української пам'яті на території ЧР", - повідомив посол.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9