Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львівському органному залі гратимуть знамениті цикли «Пори року»
Название (сокращённое отображение): 
У Львівському органному залі 12 січня гратимуть знамениті цикли «Пори року» Антоніо Вівальді та Астора П’яццоли

 У суботу, 12 січня, у Львівському органному залі гратимуть знамениті цикли «Пори року» Антоніо Вівальді та Астора П’яццоли. Солюватиме скрипаль зі Словаччини Далібор Карвай.

Скрипаль-віртуоз Далібор Карвай вперше відвідає Львів. Разом із Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича він виконає одну з найулюбленіших у світі програм – «Пори року» Антоніо Вівальді та «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццолли.
Ця музика – «цукерки для вух», кажуть організатори концерту. Легендарний цикл Антоніо Вівальді – вершина італійського бароко, яка в той же час близька і зрозуміла нам сучасним. Майже 250 років потому Астор П’яццолла написав свої чотири танго, кожне окремо і лише згодом почав виконувати їх циклом Cuatro Estaciones Porteñas (Porteñas так називають місто його мешканці). Але в центрі уваги аргентинця, на відміну від італійця, не зміни природи, а життя людей його улюбленого Буенос-Айреса у різні сезони.
Музиканти в Органнному мають поєднати стримане бароко з пристрасним модерном. Головною зіркою вечора має стати Далібор Карвай. Він грає на скрипці з трьох років. Ще в часи навчання в музичній школі записувався з оркестром Словацького радіо. Навчався у консерваторіях Словаччини, Австрії, в академії Швейцарії.
Скрипаль перемагав у багатьох престижних міжнародних конкурсах, а в 2002 році навіть отримав Гран-Прі Євробачення. Працював з відомими дириґентами та оркестрами Німеччини, Великобританії, Чехії, Австрії, Люксембургу.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9