Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У столиці представлять найкращі зразки Кувейтської культури
Название (сокращённое отображение): 
У Колонній залі Київської міської державної адміністрації тривають Дні Кувейтської культури в Україні. Сьогодні, 7 лютого, відбудеться виступ музичного ансамблю традиційних кувейтських мистецтв Аль-Амірі

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте відкриття Днів Кувейтської культури в Україні, присвячені 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між двома країнами. Захід відвідали Надзвичайні і Повноважні Посли Азербайджану, Румунії, Молдови, Марокко, Саудівської Аравії, Болгарії, Туркменістану, Казахстану, Алжиру, Таджикистану, Білорусі, ОАЕ, Єгипту, Палестини, а також представники українського депутатського корпусу, духовенства та громадськості.

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Рашид Хаммад Аль-Адвані наголосив на важливості цього заходу – можливості представити культуру та мистецтво своєї країни, присвяченій  25-й річниці встановлення дружніх стосунків між Україною та Кувейтом, що в свою чергу  демонструють глибину відносин між країнами.

«Дружні стосунки та співпраця  між нашими країнами за цей час серйозно  розвинулись,  а знайомство з культурою наших країн сприятиме подальшому зближенню  між нашими народами», - сказав пан  Рашид Хаммад Аль-Адвані.

Дні Кувейтської культури в Україні триватимуть до 7 лютого.

Програма заходів для гостей:

7 лютого:

12.00 - 17.00 – Виступ  музичного ансамблю традиційних кувейтських мистецтв Аль-Амірі.

Усі події відбудуться в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36).

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9