Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український “Щедрик” пролунав на центральній площі Венеції
Название (сокращённое отображение): 
На центральній площі Венеції провели святковий концерт. У ньому брали участь великий хор та оркестр, які виконали українську пісню "Щедрик"

 На центральній площі італійської Венеції Сан-Марко відбувся святковий концерт за участю великого вокального хору Vocal Skyline та Великого вокального оркестру. Не оминули виконавці увагою і українську пісню "Щедрик" в обробці композитора Миколи Леонтовича, яка стала символом Різдва для всього західного світу.

Таким чином в Італії відзначили завершення цього року.
Зауважимо, що Vocal Skyline – це найчисельніший хор Італії. Його виступи на одній із найгарніших площ світу Сан-Марко відбуваються аж два дні поспіль – 29-го та 30 грудня. Таким чином вони хочуть відзначити завершення 2018 року.
До слова, разом із Vocal Skyline на одній сцені заспівав і Великий вокальний оркестр (Big Vocal Orchestra). Відтак, загалом участь у концерті взяли 50 молодих голосів з Vocal Skyline і 250 учасників Big Vocal Orchestra.
Особливістю виступів Vocal Skyline є те, що їхні співи супроводжуються жестами та рухами, що у підсумку створює колосальний сценічний ефект.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9