Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Український ПЕН-клуб очолив Микола Рябчук
Название (сокращённое отображение): 
Українське відділення міжнародного ПЕН-клубу відтепер очолює Микола Рябчук

Мирослав Маринович 10 вересня склав повноваження президента українського відділення міжнародного ПЕН-клубу. Його місце посів Микола Рябчук.

Про це під час відкриття Форуму видавців у Львові повідомив сам Мирослав Маринович.

«Сьогодні ввечері я склав повноваження президента ПЕН-клубу. Тепер президентом став Микола Рябчук, знаний есеїст», – сказав Мирослав Маринович на початку свого виступу на офіційному відкритті форуму.

Зазначимо, Микола Рябчук – український журналіст, публіцист, поет, прозаїк, перекладач, колумніст. Закінчив Львівський політехнічний інститут (1977) за спеціальністю інженер-електромеханік та Літературний інститут ім. Горького в Москві (1988) за спеціальністю філологія.

Працював редактором, завідувачем відділу та заступником головного редактора журналу «Всесвіт», оглядачем відділу культури газети «День», відповідальним редактором часопису «Критика», науковим співробітником Інституту культурної політики та Центру європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська Академія». У 1994–1996 та 1999 роках перебував на викладацькій та дослідницькій роботах у США. З 1997 року член Асоціації українських письменників. Починаючи з 2006 року, по понеділках пише колонку у «Газеті по-українськи». З 27 серпня 2010 року член Київської незалежної медіа-профспілки.

Опублікував кілька книжок та десятки статей в українських і зарубіжних журналах та наукових збірниках. Поряд з літературними та культурологічними темами активно досліджує проблеми становлення національної ідентичності, формування громадянського суспільства та державонацієтворення.

Перекладає з англійської та польської мов.

Нагадаємо, Мирослав Маринович очолював ПЕН-клуб з вересня 2010 року

 

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9